hayat

Dağınık Yazı (7/??)

Herkese Merhaba

Photo by cottonbro on Pexels.com

Yeni yıla girdik ne güzel. Herkesin yeni yılını kutlarım. Umarım geçen yıllardan daha güzel bir yıl olur. Benim yeni yıla girerken hissettiğim şuydu açıkcası.

hala 2019’u sindirmeye çalışıyorumdur.

Umarım güzel bir yıl olur.

Şu sıralar bloga yazı yazamadım sebebi işim. Veli toplantıları ve sınav haftasının yaklaşması. Çalışmak, para kazanmak güzel de insanlarla uğraşmak çok zor ve yorucu. Sanırsam öğretmenlik mesleğini çok sevmedim. Veliler ve isteksiz nesil meslekten soğutuyor.

Geçen yıl başladığım iki meydan okumayı da bitiremedim. Bungo Stray dogs kitap meydan okuması ve aralık ayı yazı yazma meydan okuması 😢 Neyse en azından denedim. Belki devam ederim.

Geçen yıl bitirdiğim tek meydan okuma goodreadsten başlattığım yıllık kitap okuma meydan okuması. Yıl içinde çoğu manga olsa da 50’den fazla kitap okumuşum. Başlayıp yarım bıraktığım kitapları da eklesek sayı 70 olurdu bence. Bu yıl 60’a çıkarttım çıtayı bakalım yapabilecek miyim.

Bana sorarsanız 2021 benim için verimsiz bir yıldı. Umarım 2022 öyle olmaz. Bloga da yazamadım. Çok anime izlemedim, ve başladığım hiç bir oyunu bitiremedim.

Umarım 2022 güzel bir yıl olur. Ama omicron geliyor. Şu maskeyi çıkaracağımız günler ne zaman gelecek? Umarım 2022 maskeyi çıkaracağımız ya da maskeye uzun süre ara vereceğimiz yıl olur.

Umarım, bu yıl hatalar yaparsın. Eğer yaparsan bu senin denediğinin, öğrendiğinin, kendini zorladığının, senin ve dünyanın değiştiğinin ve en önemlisi bir şeyler yaptığının anlamına gelir. -Neil Gaiman

Herkese iyi geceler, benden şimdilik bu kadar

-Alumina

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s