hayat

Herkese Merhaba, Yine Ben

Herkese Merhaba

Hayattan bıkmış ama yine de yaşayan, bu zor zamanlarda yaşayan çalışan herkese merhaba

Yine ben geldim. Uzun bir aradan sonra hoş geldim mi bilemiyorum ama bu blog benim biricik evim. İlgilenemediğim artık ilgilenme zamanı gelmiş evim. Erteleye erteleye bir hal oldum, geri dönüşümün vakti geldi ve o vakit şimdi şuan.

Ben uzun bir süredir buralarda yoktum. Aslında bir şeyler yazıyordum, neredeyse her gün yazıyordum ama yazdıklarımı beğenmedim için yayınlamıyordum. Ve bu artık değişmeli yazı yazmaya devam etmeliyim. Kendim için yazmalıyım. Okunsa da okunmasa da yazmalıyım. Yaşamak ve yazmak arasındaki tek farkın “ş” ve “z” olması bir raslantı mı bilemeyeceğim ama güzel bir raslantı . Aaa bir de ya”p”mak var.

Okuldan dolayı çok doluydum ve bilgisayarım bozuktu. Canım bilgisayarım uzaktan eğitim döneminde yiğitçe savaştı ve sonucunda çok yaralı, huzur içinde dinlenebilir artık çünkü yenisi geldi. Burayla ilgilenemememin ana sebebi buydu. Diğer sefer ise son zamanlarda kendim ve kendimle ilgili hiçbir şeyi beğenmemem ve yayınlamamak istemem kısacası depresyon. Bence depresyona girip çıkmıyorum, bence depresyon kişiliğimin bir parçası….

Neyse tembellikten ve depresyondan çıkmak adına çaba göstermem gerekiyor. Bu yüzden bu yazıyı yazıyorum. Allahım bir yazıda daha kaç kere yazı diyeceğim…

Photo by Kelly Lacy on Pexels.com

Her neyse.

Blogun konusu değişmedi. Oyun, anime, film incelemeleri yolda, ve anılarım, üniden mezun olmakla ilgili yazılar da(okumayı isteseniz de istemeseniz de benim içimi dökmem lazım). Bu arada kitap okuma meydan okumama hala devam ediyorum. Osamu Dazain iki kitabını okudum. Onun dışında… Öyle işte. İş arıyorum ve bulamıyorum, umarım bulurum.

Ne olursa olsun hayat devam ediyor. Sevdiğim şeylere sarılmalı ve paylaşmalıyım. Ne olursa olsun yarın başka bir gün, tekrar başlamak ya da kötü şeyleri bırakmak için. Ne olursa olsun dünya dönüyor ayak uydurabilsek da uyduramasak da. Denemekten ve çalışmaktan başka seçenek yok burada.

Zamanın akmayı bırakıp uçup gittiği bu zamanlarda, zaman ayırıp bu yazıyı okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda bir selam vermeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın

-Alumina

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s